Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Krzywy Las - Oferty wynajmu budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Magazyn wolny od zaraz Krzywy Las

Krzywy Las,wielkopolskie

18 500 zł1 000 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem. Hala Magazynowa 1000 m2. Plac utwardzony. Lwówek. Przedmiotem Wynajmu jest nowa Hala Magazynowa z Placem manewrowym i Parkingiem w Parku Logistycznym. Obiekt usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin(Krzywy Las + 43 km)

28 300 zł2 826 m² 10,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy na wynajem nieruchomość o powierzchni zabudowanej 24000m2. Dodatkowo teren utwardzony, place 120000m2. Nieruchomość o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym posiada hale, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Sady

Sady(Krzywy Las + 44 km)

35 800 zł2 932 m² 12,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Nowoczesny magazyn z biurami, rampami i placem manewrowym Do wynajęcia powierzchnia 2932 m2 w Sadach k/poznania przy dk92 Szukasz funkcjonalnego magazynu z wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Sulechów

Sulechów(Krzywy Las + 50 km)

11 970 €3 000 m² 3,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa oraz biurowa w nowo budowanej hali w miejscowości Sulechów. Wybudowane zostaną 3 hale: - budynek A o powierzchni 6 909 m2, - budynek B o.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Mieszka I

Międzyrzecz(Krzywy Las + 36 km)

350 zł20 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia 20 m sprawdzi się doskonale jako archiwum dokumentów, magazyn lub pomieszczenie gospodarcze. Szczegóły oferty: cena: 350 zł/miesiąc netto Powierzchnia: 20 m Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin(Krzywy Las + 43 km)

15 960 €4 000 m² 3,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa oraz biurowa w nowo budowanej hali w miejscowości Swiebodzin. Wybudowane zostaną 4 hale: - budynek A I o powierzchni 50 895 m2, - budynek A o.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Międzyrzecz

Międzyrzecz(Krzywy Las + 36 km)

25 500 €8 500 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia produkcyjno-magazynowa w Międzyrzeczu. Magazyn o wielkości ok. 8 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Plewiska

Plewiska(Krzywy Las + 49 km)

24 786 €6 885 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o pow. 6 885 m2 zlokalizowany na południowy zachód od centrum Poznania, w Plewiskach.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Świebodzin

Świebodzin(Krzywy Las + 43 km)

61 906 zł4 762 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:14 292 m²

Oferujemy na wynajem oraz na sprzedaż dwie hale produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni 4 762 m2. powierzchnia działki 14.292m2. Nieruchomość jest zlokalizowana w Świebodzinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Świebodzin

Świebodzin(Krzywy Las + 43 km)

20 000 €5 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 5 000 m2. Jest zlokalizowany w zachodniej części Polski,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Kosynierów

Krzyż Wielkopolski,wielkopolskie

1 750 zł175,24 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu część budynku magazynowo-biurowego o łącznej powierzchni 373,49 m2. Budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach